فروش تیوب لیزر

فروش تیوب لیزر با قیمت و کیفیت مناسب

فروش تیوب لیزر
فروش تیوب لیزر

فروش تیوب لیزر

فروش تیوب لیزر و قطعات دستگاه لیزر با برند های مختلف مانند تیوب لیزر رسی ، تیوب لیزر ای اف ار ، تیوب لیزر یانگلی در توان های مختلف با قیمت و کیفیت بسیار مناسب. 

عملکرد تیوب لیزر به صورت کلی اینگونه می باشد که با اعمال ولتاژی بسیار زیاد توسط پاور دستگاه لیزر الکترون های تیوب دستگاه لیزر تحریک شده و با برخورد با گازهای یونیزه شده تیوب لیزر که از ترکیبات خاصی تشکیل شده باعث ایجاد فعل و انفعالات شیمیایی شده و در نتیجه اشعه لیزری از سر تیوب لیزر خارج میشود.

 

 

فروش تیوب لیزر ۶۰ وات

انواع تیوب لیزر ۶۰ وات

کاربرد تیوب لیزر ۶۰ وات

فروش تیوب لیزر ۶۰ وات بیشتر در اصناف کاغذ بری ، برش ام دی اف با ضخامت ۱ میلیمتر ، صنایع دستمال کاغذی و … میباشد.

مشخصات فنی تیوب لیزر ۶۰ وات

فروش تیوب لیزر ۸۰ وات

مشخصات فنی تیوب لیزر ۸۰ وات

انواع تیوب لیزر ۸۰ وات

کاربرد تیوب لیزر ۸۰ وات

فروش تیوب لیزر و کابرد تیوب لیزر ۸۰ وات به نسبت تیوب لیزر ۶۰ وات بیشتر بوده . به این دلیل که از توان و قدرت بیشتری برخوردار است . از تیوب دستگاه لیزر ۸۰ وات میتوان در برش ام دی اف ۳ میل ، برش ام دی اف ۶ میل ، برش پلکسی ۳ و ۶ میلمیتر ، برش چرم ، برش پارچه ضخیم ، ماکت سازی و حکاکی لیزری استفاده کرد.

فروش تیوب لیزر ۱۰۰ وات

مشخصات فنی تیوب لیزر ۱۰۰ وات

انواع تیوب لیزر ۱۰۰ وات

کاربرد تیوب لیزر ۱۰۰ وات

فروش تیوب لیزر و کاربرد تیوب دستگاه لیزر ۱۰۰ وات بیشترین سهم رو به خودش اختصاص میدهد به این دلیل که تیوب لیزر ۱۰۰ وات از نظر قیمت و خروجی توان به نسبت تیوب لیزر ۸۰ و ۶۰ بیشتر میباشد. کاربرد تیوب لیزر ۱۰۰ وات بسیار بالا بوده ، به طور مثال از این تیوب میتوان هم ام دی اف ۱۰ میلیمتر برش داد و هم ۳ میلیمتر ولی با تیوب ۸۰ وات نمی توان پلکسی یا ام دی اف ۱۰ میلی را برش بدهید . برای تیوب لیزر ۶۰ هم همین امر صدق میکند.

The Breakdown

Pellentesque posuere ac libero a gravida. Pellentesque massa nisi, bibendum ut orci ut, tempus fringilla leo. Integer sed varius lectus.
Phasellus 3.5
Quisque 9.0
Blandit 5.3
Pros
Maecenas vel justo congue, tempor nisi quis, tempus velit
Cons
Etiam vitae leo volutpat, aliquam nisi sed, auctor ante
پست قبلی Interdum et malesuada fames ac ante ipsum
پست بعدی قیمت تیوب دستگاه لیزر