فروش تیوب لیزر

/
آوریل 20, 2020

فروش تیوب لیزر

فروش تیوب لیزر و قطعات دستگاه لیزر با برند های مختلف مانند تیوب لیزر رسی ، تیوب لیزر ای اف ار ، تیوب لیزر یانگلی در توان های مختلف با قیمت و کیفیت بسیار مناسب. 

عملکرد تیوب لیزر به صورت کلی اینگونه می باشد که با اعمال ولتاژی بسیار زیاد توسط پاور لیزر گازهای داخلی تیوب دستگاه لیزر تحریک شده و با برخورد با گازهای یونیزه شده تیوب لیزر که از ترکیبات خاصی تشکیل شده باعث ایجاد فعل و انفعالات شیمیایی شده و در نتیجه اشعه لیزری از سر تیوب لیزر خارج میشود.

فروش تیوب لیزر 60 وات

انواع تیوب لیزر 60 وات

کاربرد تیوب لیزر 60 وات

فروش تیوب لیزر 60 وات بیشتر در اصناف کاغذ بری ، برش ام دی اف با ضخامت 1 میلیمتر ، صنایع دستمال کاغذی و … میباشد.

مشخصات فنی تیوب لیزر 60 وات

فروش تیوب لیزر 80 وات

مشخصات فنی تیوب لیزر 80 وات

انواع تیوب لیزر 80 وات

کاربرد تیوب لیزر 80 وات

فروش تیوب لیزر و کابرد تیوب لیزر 80 وات به نسبت تیوب لیزر 60 وات بیشتر بوده . به این دلیل که از توان و قدرت بیشتری برخوردار است . از تیوب دستگاه لیزر 80 وات میتوان در برش ام دی اف 3 میل ، برش ام دی اف 6 میل ، برش پلکسی 3 و 6 میلمیتر ، برش چرم ، برش پارچه ضخیم ، ماکت سازی و حکاکی لیزری استفاده کرد.

فروش تیوب لیزر 100 وات

مشخصات فنی تیوب لیزر 100 وات

انواع تیوب لیزر 100 وات

کاربرد تیوب لیزر 100 وات

فروش تیوب لیزر و کاربرد تیوب دستگاه لیزر 100 وات بیشترین سهم رو به خودش اختصاص میدهد به این دلیل که تیوب لیزر 100 وات از نظر قیمت و خروجی توان به نسبت تیوب لیزر 80 و 60 بیشتر میباشد. کاربرد تیوب لیزر 100 وات بسیار بالا بوده ، به طور مثال از این تیوب میتوان هم ام دی اف 10 میلیمتر برش داد و هم 3 میلیمتر ولی با تیوب 80 وات نمی توان پلکسی یا ام دی اف 10 میلی را برش بدهید . برای تیوب لیزر 60 هم همین امر صدق میکند.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

error: امکان کپی برداری وجود ندارد !!