دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزر چرم

دستگاه برش لیزر مدل ۱۴۰ در ۱۰۰ شرکت kiyoko به سفارش شرکت همیارلیزر یکی از بروزترین مدل های دستگاه برش در ایران می باشد.قبل از توضیح دادن راجب به خصوصیات دستگاه برش اول به معرفی شرکت معتبر کیوکو بپردازیم .

شرکت معتبر ژاپنی کیوکیو kiyoko

شرکت کیوکو یک شرکت معتبر ژاپنی می باشد که تخصص بسیار بالایی در تولید قطعات دستگاه لیزر دارد. تمامی قطعات تولیدی توسط این شرکت به کشور های اروپایی و اسیایی و قاره آمریکا صادر می شود و بازخورد بسیار خوبی را دریافت کرده است.

kiyoko اخیرا در سال ۲۰۲۱ در نمایشگاه صنعت دبی شرکت کرده بود که به یکی از پربازدید ترین غرفه ها شناخته شد.

همکاری همیارلیزر با شرکت kiyoko

از آنجایی که تمامی شرکت های معتبر در سراسر دنیا نمایندگی های فروش دارند کشور چین هم از این موضوع مستثنا نیست . نمایندگی شرکت تولیدی قطعات دستگاه لیزر و دستگاه برش لیزر kiyoko در چین نیز وجود دارد.

همیارلیزر مفتخر است نماینده شرکت kiyoko در ایران می باشد . شما با خیال راحت می توانید دستگاه لیزر تحت لیسانس ژاپن را در ایران از شرکت همیارلیزر تهیه نمایید.

مشخصات دستگاه برش لیزر ۱۴۰ در ۱۰۰ kiyoko

۱- بدنه ۳ تیکه وارداتی :

بدنه دستگاه برش لیزر از ۳ تیکه پایینی و میانی و قسمت بالایی تشکیل شده است. هدف از این نوع طراحی جابجایی بسیار راحت در تمامی مکان ها می باشد. در واقع اگر قصد وارد کردن دستگاه لیزر ۱۴۰ در ۱۰۰ را به آپارتمانتون رو دارید دستگاه لیزر ما را تهیه کنید.

بدنه مستحکم ان بدون هیچ لرزشی می باشد و از ورق های ۱.۵ میلیمتر تا ۳ میلیمتر در آن استفاده شده است.

۲-ست مکانیکی وارداتی از آلیاژ آلومینیوم آبکاری شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.