تیوب لیزر


تیوب لیزر
تیوب لیزر

تیوب لیزر چیست ؟

تیوب لیزر را می توان مهم ترین قسمت دستگاه لیزر می باشد. در دسته بندی قطعات لیزر تیوب دستگاه لیزر از گرانترین قطعات لیزر می باشد. از شرکت های تولید کنندگان تیوب دستگاه لیزر می توان به شرکت های رسی ، ای اف ار و ….

تیوب لیزر reci

تیوب دستگاه لیزر  شرکت لیزری Reci  یک شرکت اپتیک یکپارچه متخصص در تحقیق و توسعه و همچنین تولید کننده تیوب دستگاه لیزر است. محصولات اصلی شامل تیوب دستگاه لیزر CO2، لیزر فرکانس رادیویی، لیزر فیبر، فیبر دیود لیزر و لوازم جانبی برای دستگاه لیزر  است.

تولید کننده تیوب دستگاه لیزر

دفتر مرکزی این شرکت لیزری در منطقه فنی Zhongguancun در کشور چین می باشد. شرکت رسی دارای ۵۰۰ دفتر منطقه برای تحقیق و توسعه دارد بیش از ۱۰۰ کارشناسان و مهندسان که حرفه ای در اپتیک، مکانیک، طراحی ساختار، و نرم افزار و غیره در این شرکت.شرکت تولید کننده تیوب دستگاه لیزر Reci یکی از بزرگترین تولید کنندگاه تیوب دستگاه لیزر می باشد.

تاریخچه تیوب لیزر

در سال ۲۰۱۴، این شرکت لیزری ،  بزرگترین تولید کننده تیوب دستگاه لیزر CO2 با تکنولوژی بالا شناخته شد. Reci برای این کارخانه ۱۰،۰۰۰ مترمربع زمین اختصاص داده است. ظرفیت تولید سالانه آن می تواند به ۲۰۰۰۰۰ واحد برسد. خط تولید کل ماشین آلات با دقت بالا به جای عملیات دستی استفاده می شود. با تکنولوژی اتصال شیشه ای فلز، ما به طور کامل مشکل از تغییر مدل خروجی ناشی از تنظیم پیچ را حل کرد. این فرایند تولید یک تیوب دستگاه لیزر CO2 را به یک دوره جدید به ارمغان می آورد.

روش عملکرد تیوب لیزر

تیوب دستگاه لیزر از فرکانس رادیویی Reci از تکنولوژی تخلیه موجبر استفاده می کند. مدل های محصول ۳۰۰، ۴۵۰ و ۶۷۰ هستند که توانایی ۳۰۰ و ۶۰۰ وات را تامین می کنند. این قابل اعتماد است و دارای مدل خروجی خوب است. این نوع لیزر برای برش و حکاکی مواد فلزی و غیر فلزی بسیار محبوب می باشد.

محصولات اصلی لیزر فیبر  عبارتند از لیزر فیبر بالا CW، فیبر ترکیبی با قدرت بالا، لیزر دیود لیپیدی. لیزرهای فیبر با انعکاس ضد انعطاف پذیر طراحی شده اند، به طوری که می توان آن را برای مدت زمان طولانی برش مواد مس، آلومینیوم، طلا و غیره استفاده کرد. محدوده توان خروجی از ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ وات لیزرهای تک مدل و ۲۰۰۰ وات-۸۰۰۰ وات لیزر چند مدل است.

نتیجه گیری

لیزر Reci تحقیق و توسعه را متمرکز کرده و فناوری های کلیدی لیزر را مدیریت می کند. ما یک شرکت تولید کننده لیزر جامع با بزرگترین مقیاس در چین هستیم. Reci شریک قابل اعتماد شما برای همکاری طولانی مدت است.

قیمت تیوب لیزر

قیمت تیوب دستگاه لیزر با توجه به نوسانات در بازار و همچنین تنوع در انواع تیوب دستگاه لیزر متفاوت میباشد.

 

فروش تیوب لیزر

 

فروش تیوب دستگاه لیزر با قیمت و کیفیت بسیار مناسب توسط شرکت لیزری الفالیزر.

روش های انتخاب تیوب لیزر

تیوب دستگاه لیزر را می توان از اصلی ترین قطعات دستگاه لیزر نامید. به همین دلیل تیم همیارلیزر یک مقاله کوچکی راجب آن تهیه نموده است . پس با ما همراه باشید

تیوب دستگاه لیزر در ایران بسیار پر استفاده می باشد به همین دلیل برندهای زیادی وارد این بازار شده است.

اما یک مصرف کننده و دارنده دستگاه لیزر باید به چند نکته بسیار مهم هنگام خرید تیوب دستگاه لیزر توجه نماید که عبارتند از:

  • تاریخ تولید تیوب لیزر

تاریخ تولید تیوب دستگاه لیزر باید کمتر از ۲ یا ۳ ماه باشد. در این صورت تیوب لیزر شما در بهترین زمان خریداری شده است. در غیر این صورت تیوب دستگاه لیزر مناسبی خریداری نکرده اید.

  • شرکت فروشنده تیوب لیزر

تیوب دستگاه لیزر را باید از شخص قابل اعتماد و یا یک شرکت واردکننده معتبر ماننده همیارلیزر خریداری نمایید

  • شرکت تولید کننده تیوب لیزر

تیوب رسی reci

یکی از تولید کنندگان معتبر تیوب دستگاه لیزر ، شرکت رسی می باشد. تیوب رسی درای عمر ایده آل ۱۰٫۰۰۰ ساعت می باشد، همچنین توان برش لیزر و نوع اشعه آن نیز قابل مقایسه با سایر برندها نیست .

تیوب لیزر EFR

به غیر از تیوب رسی ، برند ای اف ار نیز آزمایش های خود را در صنعت لیزر گذرانده ،یعنی اینکه تیوب efr نیز مانند تیوب لیزر رسی از قدرت برش خوبی برخوردار است ، تنها تفاوت انها این است که تیوب ای اف ار در شرایط ایده آل ۶۰۰۰ ساعت عمر مفید دارد . ولی به همان نسبت از قیمت کمتری نسبت به تیوب رسی برخوردار است.

پست قبلی لبه برش بهتر
پست بعدی تعمیرات دستگاه لیزر